Ubytování

Nabízíme ubytování v prostorném, plně zařízeném apartmánu s ničím nerušeným výhledem na zelené pastviny a panorama beskydských vrcholků.

Kromě toulek po kopcích, zajímavých místech a odpočinku s výhledem na okolní vrcholky (Ondřejník, Smrk, Kněhyni, Nořičí horu, Pustevny, Radhošť a Velký Javorních) můžete přímo nahlédnout i do života naší farmy.  Krávy uvidíte přímo "při výrobě mléka" - v létě na okolních pastvinách, v zimě pak ve stáji. Zajímat by vás mohl i dojící robot :)

Ukážeme vám i naši minimlékárnu, která je stejně jako faremní obchůdek umístěna ve stejné budově jako apartmán. V obchůdku nabízíme naše mléčné výrobky - mléko, jogurty, sýry, tvaroh, kyšku a zejména k radosti dětí také zmrzlinu z našeho mléka :) Nabídku pak doplňují produkty několika dalších lokálních výrobců - pohanka, sirupy a džemy, těstoviny, sladké i slané trvanlivé pečivo. Klíč od obchůdku budete mít po celou dobu pobytu svůj a balíček našich mléčných výrobků vás bude čekat na přivítanou v lednici :)

Kunčice pod Ondřejníkem a tím i naše farma jsou ideálním výchozím bodem pro letní i zimní turistiku, cykloturistiku i návštěvu zajímavých míst jako např. Frenštát pod Radhoštěm (4 km), skanzen v Rožnově pod Radhoštěm (15 km), hrad Hukvaldy (8 km), skanzen v Kozlovicích (7 km), Štramberk (18 km). Bohatá je také nabídka jiných možností vyžití, např. lanová centra v Trojanovicích a Rožnově pod Radhoštěm, podmínky pro paragliding, horské koloběžky (Pustevny), aquaparky ve Frenštátě, na Olešné aj.

Nudit se u nás určitě nebudete :)

 

p2

p3p4p5p6p8p1p7

 Celková rozloha apartmánu 120 m2.

  • velký obytný prostor s krbem, místnost slouží jako kuchyň, jídelna a obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 osoby, TV, SAT, DVD)
  • kuchyň - vybavení: 4 plotýnková varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka, varná konvice, toustovač, dětská jídelní stolička
  • ložnice č. 1 – 3 pevná lůžka + 2 přistýlky
  • ložnice č. 2 – 2 pevná lůžka + 1 přistýlka
  • místnost s pracovním stolem, WIFI zdarma
  • koupelna s WC, pračka
  • zádveří včetně samostatného WC
  • krytá terasa s posezením 

Zahrada a dětské hřiště - houpačky, skluzavka, pískoviště, balanční a šplhací herní prvky, otevřené ohniště.

K zapůjčení: lukostřelba, badminton, petánque, společenské hry

Během pobytu možnost navštěvy farmy, prohlídky zemědělských strojů a nahlédnutí do naší "minimlékárny".

Parkování u objektu.

Stravování – vlastní, s možností nákupu našich mléčných výrobků, zmrzliny a dalších lokálních výrobků v našem faremním obchůdku

Domluvíme se anglicky a německy.

Náš apartmán je certifikován Svazem venkovské turistiky (zařazen do kategorie ***+). 

Dostupné termíny si můžete ověřit přímo na našem webu v záložce Ubytování/Kalendář rezervací.